قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / اعطا نمایندگی محصولات / اعطای نمایندگی کنسرو

اعطای نمایندگی کنسرو

نمایندگی کنسرو فراهم شده است. برای اعطای نمایندگی کنسرو لازم است متقاضیان و به خصوص تاجران و شرکت های پخش از شرایط لازم برای اخذ نمایندگی آگاه کارخانه کنسرو

کارخانه کنسرو یکی از بزرگترین و مجهزترین کارخانه های تولید کننده مواد غذایی به خصوص انواع کنسرو در کشور شناخته می شود که همواره دارای چندین خط تولید با جدیدترین و پیشرفته ترین ماشین آلات و تجهیزات اتوماتیک می باشد.

اعطای نمایندگی کنسرو در سال های اخیر به بسیاری از شرکت های پخش و تاجران  در کشور انجام شده و امروزه نمایندگان مجاز فروش محصولات کارخانه کنسرو را می توان در شهر های مختلف مشاهده کرد که در حال فعالیت هستند. برای اخذ نمایندگی کنسرو از شرکت کنسرو لازم است با مدیران ارشد این شرکت مذاکره کرده و شرایط لازم برای دریافت نمایندگی فروش محصولات این شرکت را دریافت کرد.

کارخانه کنسرو ما یکی از بزرگترین کارخانجات صنعتی فعال در این حوزه می باشد.

 

مزیت خرید کنسرو از نمایندگی

به طور کلی خرید کنسرو از نمایندگی  کنسرو در هر شهری دارای مزیت هایی بوده که قصد داریم به صورت مفصل در رابطه با آن ها اطلاعاتی را برای خوانندگان ارائه نماییم. یکی از مهم ترین مزیت های خرید انواع غذایی به خصوص کنسرو از نمایندگی کنسرو این است که همواره محصولات را به صورت دست اول و از مراکز اصلی خریداری می نماییم و همواره قیمت فروش محصولات در نمایندگی از طرف کارخانه تعیین شده و نسبت به بازار بسیار ارزان تر و مناسب تر می باشد.

علاوه بر آن حتی خرده فروشان و تاجران نیز می توانند به راحتی از طریق نمایندگی اقدام به خرید عمده انواع کنسرو  با قیمت کارخانه و تخفیفات ویژه نمایند.

قیمت فروش محصولات در نمایندگی های مجاز و رسمی با قیمت کارخانه یکسان بوده و تفاوتی ندارد.

 

کنسرو

سال های زیادی است که محصولات کنسرو در زمینه تولید کنسرو در حال فعالیت بوده و مردم سراسر کشور نیز محصولات این شرکت را از فروشگاه ها و مراکز خریداری می کنند. 

 امروزه نمایندگی کنسرو در شهر های مختلف کشور فعال بوده و می توان از طریق این نمایندگی مجاز کنسرو را با مناسب ترین قیمت بازار خریداری کرد. همواره در نمایندگی کنسرو می توان از نزدیک جدیدترین انواع کنسرو تولید شده توسط این شرکت را از نزدیک مشاهده نموده و در صورت نیاز اقدام به خرید آن ها نیز نمود.

 

 

اخذ نمایندگی کنسرو

شاید بسیاری از تاجران و فعالان حوزه کنسرو به خصوص کنسرو در شهر های مختلف کشور تصور می کنند که اخذ نمایندگی کنسرو کار بسیار دشوار و سختی می باشد، در حالی که این گونه نبوده و تاجران و فعالان باتجربه و فعال در این حوزه به راحتی می توانند اقدام به اخذ نمایندگی کنسرو نمایند.

شرکت تولیدی کنسرو همواره آماده همکاری و اعطای نمایندگی مجاز فروش محصولات خود به شرکت های پخش، تاجران و همواره شرایط همکاری بسیار خوبی را نیز برای آن ها فراهم کرده است. برای اخذ نمایندگی لازم است مذاکرات لازم با مدیران ارشد این شرکت انجام شده و قرارداد هایی رسمی و مدت دار را نیز منعقد کرد.

 

 

 

ب

فرم درخواست نمایندگی

مثلا : دریافت نمایندگی و یا خرید عمده... ( نام کالا مورد نظر شما )