قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / محصولات سلولزی / خريد و فروش دستمال كاغذي / بازار فروش عمده دستمال کاغذی ایران

بازار فروش عمده دستمال کاغذی ایران

فروش عمده دستمال کاغذی در ایران تابع چه عواملی است و از بین آن ها کدام یک در بازار دستمال کاغذی مهم تر است؟

سرمایه گذاری در تولید یک محصول پرمصرف و نیاز که بتواند در کل کشور دیده شود با توجه به شرایط اقتصادی پیش آمده در کشور می تواند گره گشا باشد. بازار دستمال کاغذی در ایران یکی از بهترین بازارهای رقابتی است زیرا در انحصار چند شرکت محدود نیست. هر کسی می  تواند خیلی راحت کارش را با فروش عمده دستمال کاغذی شروع کند و سپس بعد از این که مشتریان خود را پیدا کرد به سمت تولید آن حرکت کند.

اما نکته ی بسیار مهمی در همین جا نهفته است و آن این است که اگر می خواهید واقعا در بازار دستمال کاغذی ایران موفق باشید حتما قبل از این که سرمایه زیادی را در امر تولید درگیر کنید به فکر فروش عمده دستمال کاغذی باشید.

حتما می پرسید چرا؟ بیایید دو سناریو را بررسی کنیم. در اولین سناریو شما ۲۰۰ میلیون تومان پول دارید که آن را صرف خرید ماشین آلات تولید دستمال کاغذی، هزینه کارگر، سوله و مواد اولیه و هزینه های جانبی می کنید. بعد از تولید شدن دستمال کاغذی به دنبال مشتری می گردید اما کسی نیست که از شما بخرد! واقعیت این است که فروش عمده دستمال کاغذی کاری بسیار سخت و تخصصی است و از عهده هر کسی بر نمی آید. احتمالا بعد از مدتی انبارتان پر و جیبتان خالی شده و چون توانایی خرید مواد اولیه جدید ندارید خیلی زود ورشکست می شوید.

در سناریوی دوم شما از یک شرکت دستمال کاغذی را می خرید و سپس اقدام به فروش عمده آن می کنید. اگر توانستید در این مرحله موفق شوید و مشتریان خوبی را کسب کردید خوب چه بهتر حالا می توانید با خیال راحت سرمایه تان را برای دستمال کاغذی هزینه کنید.

اما اگر موفق نشدید چیز زیادی از دست نداده اید و سرمایه تان هنوز در حساب بانکی شماست. همین یک نکته ساده می تواند در امر تجارت و فروش عمده دستمال کاغذی بسیار تاثیر گذار باشد.

سفارش ها به صورت تناژ قابل قبول است :
محمد عقيلي را ه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09100550355
telephone icon شماره ثابت: ...
fax icon فکس: ...
telegram icon کانال تلگرام: iralinovin@
telegram icon تلگرام مدیر فروش: alinoviniran@
whatsapp icon واتس اپ: 09100550355
instagram icon اینستاگرام: alinovin
twitter icon توئیتر: alinovin
aparat icon آپارات: alinovin
email icon پست الکترونیکی: Medusaceo@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده دستمال کاغذی دلسی

خرید عمده دستمال کاغذی دلسی یکی از سود آورترین خریدهایی است که هم به صرف …

دیدگاهتان را بنویسید