تصفیه روغن موتور سوخته | شرکت روغن پایه تصفیه مجدد بازیافتی ۱۵۰

تصفیه روغن موتور سوخته | شرکت روغن پایه تصفیه مجدد بازیافتی ۱۵۰

admin روغن تصفیه دیدگاه‌ها برای تصفیه روغن موتور سوخته | شرکت روغن پایه تصفیه مجدد بازیافتی ۱۵۰ بسته هستند 68 بازدید

شرکت روغن پایه تصفیه مجدد با تصفیه روغن موتور سوخته اقدام به تولید انواع روغن پایه ریسایکل با آنالیز روغن پایه ریسایکل و در فلش ۱۸۰ به بالا با پایه روغن ریسایکل ۱۵۰ و روغن پایه ۳۰۰ و روغن پایه ۵۰۰ انجام و صادرات این محصول برای کشورهایی که دسترسی به نفت خام ندارن بسیار حائز اهمیت است . بنابراین صادرات از کارخانه تصفیه روغن موتور بصورت روغن پایه به این کشورها بصورت تناژ انجام می شود.

کارخانه تصفیه روغن موتور سوخته

کارخانه تصفیه روغن موتور سوخته

شرکت روغن پایه با تصفیه روغن سوخته و بازیافت مجدد روغن که در خودرو یکبار استفاده شده است و یا روغن هایی که در دستگاههای صنعتی استفاده شده است در فرایند استاندارد و با بهره گیری از کوره های طراحی شده اقدام به فراوری و تصفیه مجدد روغن سوخته می نمایند.
تصفیه روغن سوخته بر اساس نوع تولید افزودنی های تعریف شده و استانداری دارد که می بایستی در طی فرایند تصفیه روغن موتور اضافه شود مثلا اسید سولفوریک یکی از افزودنی های تعریف شده در شرکت روغن پایه تصفیه مجدد است و همچنین اضافه نمودن خاک مخصوص به روغن تصفیه باعث می گردد که رنگ روغن مورد نظر بر اساس آنالیز روغن پایه تصفیه مجدد صادراتی sn150 استحصال گردد.

شرکت روغن پایه تصفیه مجدد صادراتی ۱۵۰

شرکت روغن پایه تصفیه مجدد صادراتی 150

تصفیه روغن موتور سوخته در کارخانه تصفیه روغن سوخته اشتهارد و کارخانه تصفیه روغن سوخته در اصفهان و لیست کارخانه های تصفیه روغن سوخته و فروش روغن موتور تصفیه شده و تصفیه روغن سوخته در خانه و شرکت روغن پایه تصفیه مجدد بازیافتی ۱۵۰ و صادرات روغن تصفیه مجدد با ظروف فلکسی و بشکه بصورت FOB یا EXW انجام در بازرگانی روغن نیکان انجام می گردد.
قیمت روغن موتور تصفیه بر اساس کارکرد و گرید و کیفیت روغن موتور یا روغن پایه می تواند متفاوت باشد و دلیل اصلی این موضوع قطعا به کیفیت روغن مرتبط و همچنین به نیاز مشتری که بر اساس انالیز درخواستی و انطباق سفارش روغن با آنالیز در قیمت نهایی محصول تعیین کننده می باشد.
تصفیه روغن موتور سوخته و فروش روغن و فروش روغن موتور تصفیه و فروش روغن تصفیه مجدد یا روغن پایه عموما بستگی به نوع روغن موتور دارد به نحوی که همانگونه که مستحضر هستید عمده روغن موجود در بازار به ۳ دسته تقسیم می گردد.

فروش روغن موتور تصفیه مجدد ۱۵۰

فروش روغن موتور تصفیه مجدد 150

تصفیه روغن موتور سوخته در کارخانه تصفیه روغن موتور بازیافتی مجدد طی فرایند های تعریف شده و استاندارد انجام و بر اساس نظارت واحدهای استاندارد در ایران فراوری ساخته و صادرات روغن موتور سوخته تصفیه مجدد انجام می شود.

  • روغن مینرال یا همان روغنی که از پالایش نفت خام حاصل می گردد.
  • روغن سنتیتیک که مواد اولیه تولیدی ارتباطی با نفت خام ندارد و بصورت صنعتی تولید می شود
  • روغن نیمه سنتیتیک که این روغن ترکیبی از روغن سنتییک و روغن مینرال می باشد.
[تامین روغن پایه ویرجین و ریسایکل و قیر گریس و روانکار داخلی و صادرات .].
تولیدی بازرگانی روغن نیکان
09129157603
02334224260
nikanOil
nikancarservice@gmail.com

درباره ی mohammad

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع روغن موتور انواع خودرو | خرید بهترین برند روغن موتور

قیمت انواع روغن موتور انواع خودرو | خرید بهترین برند روغن موتور admin روغن موتور …