توزیع سیر صادراتی ممتاز

توزیع سیر صادراتی ممتاز

a.karimi

سیر صادراتی

دیدگاه‌ها برای توزیع سیر صادراتی ممتاز بسته هستند
92 بازدید

توزیع سیر صادراتی ممتاز یکی از دغدغه همه ی تاجران محصولات کشاورزی است. با توجه به اینکه بازار سنتی در حوزه بعضی از محصولات کشاورزی وجود دارد. پیاز بیشتر برای بازار های داخلی اماده سازی می شود. مجموعه ما این کار را برای تاجران این حوزه حل نموده و با سیر ممتاز و صادراتی را طبق سفارش به شما تحویل و توزیع می کند.

سیر ممتاز

به چه سیری سیر ممتاز می گویند؟

در هر حوزه ای به بهترین محصول خود ممتاز می گویند که می تواند متناسب با ان حوزه دارای پارامتر های زیادی باشد. سیرممتاز نیز دارای شاخصه هایی است که به بیان چند مورد ان می پردازیم:

  • رنگ سیر
  • سفتی سیر
  • قالب سیر
  • سایز سیر
  • پوست سیر
  • و …

سیری که موارد ذکر شده را در پارامتر های مناسب داشته باشد را سیر ممتاز می گویند.

توزیع سیر صادراتی

توریع سیر صادراتی در مجموعه سودا سه پیاز انجام می شود. صادرات سیر مختص به یک فصل نیست و سیر در کشورمان در سه فصل صادر می شود. نیاز سیر در چهار فصل باعث شده که نیاز به یک مجموعه برای تهیه سیر صادراتی خود باشیم. مجموعه ما این مشکل را بر طرف نموده و به راحتی می توانید سیر صادراتی خود را خریداری نمایید.

سیر صادراتی ممتاز در کشور

سیر صادراتی معمولا در بهترین کیفیت ها سفارش داده می شود به جز موارد خواص که کشور های سطح پایین سفارش می دهند. سیر صادراتی باید کیفیت لازم را داشته باشد و مطابق با سفارش کشور هدف در بسته بندی های مختلف قرار گیرد. بسته بندی سیر نیز یکی از مهمترین پارامتر ها در صادرات سیر است.

خرید سیر مناسب برای صادرات

اگر سفارش سیر صادراتی دارید اصلا نگران این موضوع نباشید. مجموعه ما با سابقه ای که در تهیه سیر صادراتی دارد انواع سفارش های شما را در بهترین کیفیت و قیمت برایتان اماده می کند.

امتیاز

5٫0

درحال ارسال

امتیاز شما به مطلب

5
(1 امتیاز)

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مجموعه کشاورزی سودا سه پیاز

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120954655
آدرس کانال: tejaratmosir@
پست الکترونیکی:info@sowdasepiaz.com

درباره ی mohammad

مطلب پیشنهادی

خرید سیر عمده صادراتی سفید و قرمز

خرید سیر عمده صادراتی سفید و قرمز a.karimi سیر دیدگاه‌ها برای خرید سیر عمده صادراتی …