قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / خريد و فروش دستمال كاغذي / خرید انواع دستمال کاغذی ارزان

خرید انواع دستمال کاغذی ارزان

خرید انواع دستمال کاغذی ارزان  یکی از اقتصادی ترین خریدهای محصولات سلولزی به شمار می آید .امروزه با نوسانات ارز و بالا رفتن قیمت ها خیلی از خریداران دستمال کاغذی و صنایع سلولزی در ایران به دنبال جنسی با کیفیت مناسب و قیمت ارزان هستند .

همیشه بشر فکر می کرده که جنس خوب و مرغوب را باید با بهای بالا خرید کند ولی امروز دیگر این جمله صحت ندارد .خیلی از شرکت ها ی دستمال کاغذی هستند که در خدمت بشرند و سعی دارند دستمال کاغذی با کیفیت خوب را با قیمت پائین و ارزان به دست مشتری برسانند ه از یک طرف به اندک سود خود راضی هستندو از طرف دیگر مشتری نیز از خرید خود راضی باشد و دوباره نسبت به خرید این محصول اقدام کند.

از جمله این دستمال کاغذی های اقتصادی و ارزان می توان به برند آویژه – مشکوة – اشاره کرد.

آمار استفاده ی محصولات سلولزی و دستمال کاغذی

استفاده از محصولات سلولزی و دستمال کاغذی در ایران بسیار بالاست به طوری که بدون استثناء در هر مکان و محل کار و محل زندگی حتمآ برندهای مختلف دستمال کاغذی را مشاهده می کنید که همگی برای رعایت بهداشت شخص و عمومی تهیه و درست شده است .

نکته اینکه حدودآ چند درصد جمعیت ایران را کودکان زیر دو سال تشکیل داده که و برای پاکیزه گی و بهداشت نوزادان انواع پوشک های بچه در سایزهای مختلف تولید شده است .طبق آمار بدست آمده هر ایرانی به طور میانگین ۲کیلو ۸۰۰گرم مصرف مواد سلولزی دارد که این رقم برای هر محصول متفاوت است .

شایان ذکر است که بدانید تولید دستمال کاغذی ۲۰۰هزار تن و پوشک بچه ۱۰۰هزار تن در کشور عزیزمان ایران می باشد.پس یکی از محصولات مهم که به خدمت بشر آمده است محصولات سلولزی و دستمال کاغذی است .

کارخانجات تولید دستمال کاغذی

هر دستمال کاغذی با برند مخصوصی که دارد دارای یک شرکت تولیدی جدا می باشد که این کارخانجات بعد ازز تهیه ی تیشو از راه واردات و یا تیشوی ایرانی سعی بر این دارند که بهترین دستمال کاغذی را تولید کنندودر کنار کیفیت مناسب همیشه توجه به قیمت نیز دارند .چرا که اگر محصول خود را با قیمت بالا عرضه کنند از توان اقتصادی مردم بدور است که این دستمال کاغذی را خریداری نمایند.

در هر شهری بنا به تقاضای آن شهر شرکت های متعددی وجود دارد که یکی از آنها نیز کارخانه ی سلولزی می باشد تا تولید بالا رفته و د رهمه ی جای وطن دسترسی به دستمال کاغذی آسان و سهل باشد و کارخانجات از یک طرفبا خریداران و از طرف دیگر با رقبای خوددر ارتباط هستند چرا که ت رکنار خرید و فروش سالم و خدمت رسانی به شهروندان با رقبای سلولزی خود رقابت سلم از نظر کیفی و کمی داشته باشند.

از جمله شرکت های صنایع سلولزی و دستمال کاغذی می توان به کارخانه تولیدی ذیل اشاره کرد

  • شرکت تولیدی دستمال کاغذی پاپیا
  • شرکت تولیدی دستمال کاغذی مرحبا ا
  • شرکت تولیدی دستمال کاغذی تنو
  • شرکت تولیدی دستمال کاغذی آویژه
  • شرکت تولیدی دستمال کاغذی مشکوة

که با کوچکترین سرچ دراینترنت اطلاعات شما نسبت به محل تولید و دیگر مشخصات فروشنده کامل خواهد شد.

توجه به لایه های دستمال کاغذی

شاید در هنگام خرید چشمتان به نوشته  روی جعبه ی دستمال کاغذی افتاده باشد که در سایزهای ۲۰۰ برگی -۳۰۰برگی -۱۰۰برگی دو لایه .بله باید گفته شود که دستمال کاغذی محصول بسیار لطیف و نرم است که چنانچه از نامش پیداست از جنس کاغذ بسیار ظریف تولید شده و تک لایه بودن آن براحتی در موقع مصرف مچاله و پاره می شود.

پس تولید کنندگان به این نتیجه رسیدند که لایه های دستمال کاغذی را بیشتر کنند و برای آشنای خریدار از محصول این اطلاعات را بر روی جعبه محصول درج کنند .

امروزه دستمال کاغذیها با برگهای دو لایه – سه لایه و حتی چهار لایه تهیه و تولیدو در بازلر عرضه می شود و دستمال کاغذی حوله لی و دستمالهای رولی که مخصوص خشک کردن دست و صورت هستند را با لایه های کلفت تر و ضخیم تر و با قدرت جذب بالا درست و به فروش می رسانند.

فروشندگان انواع دستمال کاغذی و صنایع سلولزی

فروشندگان انواع دستمال کاغذی و صنایع سلولزی بسیار متعدد هستند که برخی کلی و عمده خرید و فروش انجام میدهند و برخی دیگر به صورت جزئی و خرده فروشی در این عرصه خدمت رسانی میکنند در هر مرکز فروش و فروشگاهها انواع دستمال کاغذی و محصولات سلولزی دیده می شود .

اما اینکه کدام برند را برای خرید انتخاب کنیم و یا اینکه کدام محصول را به دیگری برتری دهیم متفاوت است .پس جهت خرید بهترین محصول بهداشتی بصورت کلی وعمده ای ما رافراموش نکنید.

 

سفارش ها به صورت تناژ قابل قبول است :
محمد عقيلي را ه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09100550355
telephone icon شماره ثابت: ...
fax icon فکس: ...
telegram icon کانال تلگرام: iralinovin@
telegram icon تلگرام مدیر فروش: alinoviniran@
whatsapp icon واتس اپ: 09100550355
instagram icon اینستاگرام: alinovin
twitter icon توئیتر: alinovin
aparat icon آپارات: alinovin
email icon پست الکترونیکی: Medusaceo@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده دستمال کاغذی دلسی

خرید عمده دستمال کاغذی دلسی یکی از سود آورترین خریدهایی است که هم به صرف …

دیدگاهتان را بنویسید