خرید قند تمین از کارخانه کاشمر

خرید قند تمین از کارخانه کاشمر

admin

خرید قند

ارسال دیدگاه

خرید قند تمین از کارخانه کاشمر خرید قند تمین برادران بیگی و فروش عم قند شکسته 5 کیلویی، 10 کیلویی قند تمین و کله قند سه کله، چهار کله و خرید قند تمین مستقیمااز درب کارخانه به صورت بسته بندی کیسه و کارتنی توسط مرکز بازار قند آقای جهان تیغ انجام میشود.

قند تمین کاشمر

قند تمین کاشمر از بهترین نوع قند های تولید شده در ایران می باشد

کارخانه خرید قند تمین در سال 1379 توسط برادران بیگی در کاشمر خراسان رضوی احداث گردید که در اوایل احداث کارخانه برند قند تمین روش پخت قند به صورت تحت فشار پرسی بوده که بعد از چند سال روش پخت و مراحل تولید خود را کاملا اتوماتیک کرده و به روش سانتیفیوژی مشغول به تولید برند قند تمین از بهترین نوع شکر گردیده است که برای اطلاعات بیشتر در ادامه با مرکز قند ایران همراه باشید.

خرید قند تمین

خرید مستقیم قند تمین از کارخانه

خرید مستقیم قند تمین از کارخانه و نیز فروش مستقیم قند تمین کاشمر خراسان رضوی به صورت کاملا مستقیم از درب کارخانه در کارخانه قند تمین کاشمر انواع قند های تولیدی برای مصرف روزانه مردم ایران عبارتند از:

  • قند شکسته 5 کیلویی
  • قند شکسته 10 کیلویی
  • قند شکسته تزیینی
  • قند شکسته طعم دار
  • کله قند سه کله
  • کله قند چهار کله

به صورت کاملا اتوماتیک به روش سانتیفیوژی از بهترین نوع شکر تولید ایران ساخت می شود که از طریق بازار قند ایران می توانید خرید قند تمین رو به صورت عمده با تناژ بالا به صورت مستقیم خریداری کرده و توسط باربری مناسب درب محل کار خویش تحویل بگیرید.

قیمت قند تمین

فروش مستقیم قند تمین

فروش مستقیم قند تمین و خرید قند تمین تناژ بالا از انواع قند

  • قند شکسته پنج کیلویی
  • قند شکسته ده کیلویی
  • کله قند سه کله
  • کله قند چهار کله

به صورت قند شکسته و کله به صورت بسته بندی کیسه ی و کارتنی به شهر های تهران، اصفهان، مشهد، تبریز، ارومیه، خوزستان به تمام شهرهای ایران و حتی به خارج از کشور صادر خواد شد که از طریق مرکز بازار قند ایران فروش و خرید قند تمین انجام می گردد.

قیمت قند شکسته

قیمت فروش و خرید قند تمین

قیمت فروش و خرید قند تمین شکسته و کله به صورت عمده با تناژ بالا با بهترین نوع شکر تولیدی و وارداتی به صورت بسته بندی کیسه ی و کارتنی در لیست قیمت قند قرار دارد که از طریق مرکز بازار قند ایران می توانید قیمت ارزان قند تولیدی را به صورت آنلاین مشاهده کنید.

برای خرید و فروش این محصول با ما تماس بگیرید
مدیریت فروش: رضا جهان تیغ
ساعت پاسخگویی: از 9 صبح تا 15 بعد از ظهر
شماره موبايل: 09101724494 – 09120213403
شماره ثابت: 02143850256
تلگرام مديريت فروش: rezajahantighh@
کانال مرکز قند ایران: bazarghand@

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

درباره ی mohammad

مطلب پیشنهادی

قیمت هر کیلو روغن حیوانی اعلا در بازار

قیمت هر کیلو روغن حیوانی اعلا در بازار روغن حيواني ارسال دیدگاه 45 بازدید فهرست …