خرید و فروش سیر صادراتی در مجموعه سودا سه پیاز

خرید و فروش سیر صادراتی در مجموعه سودا سه پیاز

a.karimi

سیر صادراتی

دیدگاه‌ها برای خرید و فروش سیر صادراتی در مجموعه سودا سه پیاز بسته هستند
253 بازدید

خرید و فروش سیر صادراتی در انواع مختلف اعم از سیر تازه و سیر خشک در دو رنگ سفید و قرمز در مجموعه سودا سه پیاز به صورت مستمر و در طول سال انجام می گیرد که خریداران سیر صادراتی می توانند مواردی از جمله خرید و فروش و استعلام قیمت از مشاوران این مجموعه داشته باشند.

فروش سیر صادراتی

مجموعه سودا سه پیاز

مجموعه سودا سه پیاز فعالیت خود را از سال ۲۰۱۵ در حوزه های سیر و پیاز اغاز نموده است و با دارا بودن مزارع مختلف و همجنین شناخت بازار این محصولات این امکان را برای خود و دیگر تاجران فراهم نموده که بتوانند محصول خود را خریداری کنند و با بهترین کیفیت و به صورت سورت شده به صورت مستقیم خریداری نمایند.

فروش سیر صادراتی

خرید و فروش سیر صادراتی

خرید و فروش سیر صادراتی می تواند در دو شکل سیر تازه و سیر خشک انجام شود که هر کدام یک قلق و تجربه متفاوت را نیاز دارد که در این مجموعه انجام می شود. سیر تازه بیشترین سفارش خرید را دارد که از اواخر فروردین در این مجموعه اغاز می شود و تا اواخر شهریور به صورت مستمر ادامه دارد. سیر خشک نیز بعد از خشک کردن ان در زمین های کشاورزی برداشت می شود و در سبد های صادراتی ۵ کیلویی و ۷ کیلویی بسته بندی شده و صادرات می گردد که بسیار کار تخصصی است و باید سیر هایی که قابلیت نگهداری و صادرات را دارند بسته بندی نمود.

فروش سیر صادراتی

خرید و فروش سیر در تهران

خرید و فروش سیر در تهران به صورت عمده در میدان های تره بار تهران عرضه میگردد و از انجا به صورت خرده به دیگر شهر های تهران ارسال میگردد. سیر تازه و سیر خشک هر دو مشتریان خاص خود را در این شهر پر جمعیت دارند که خریداران معمولا به دنبال یک نمونه سیر مشخص هستند که برایشان ان برند و اسم سیر مهم است.

فروش سیر صادراتی

خرید و فروش سیر همدان استان همدان، سلولان

خرید و فروش سیر همدان استان همدان، با قیمت بسیار مناسب و صادراتی برای عرضه در کشور های مختلف به خصوص ترکیه و روسیه امکان پذیر است. سیر کشت شده در این مجموعه به دلیل کیفیت بالایی که دارد بیشتر برای صادرات استفاده میگردد که باعث ارز اوری مناسبی شده است.

فروش سیر صادراتی

قیمت سیر صادراتی

قیمت سیر صادراتی در رنگ های مختلف چگونه است؟ ایا قیمت سیر صادراتی را می توان در ماه های مختلف استعلام کرد؟
مجموعه سودا سه پیاز به دلیل فعالیت مستمر در حوزه سیر و فروش در طول سال این امکان را برای شما فراهم مینماید که قیمت سیر صادراتی و محصول سیر صادراتی را در طول سال مطلع شوید و اقدام به تهیه نمایید.

فروش سیر صادراتی

فروش سیر همدان در تهران

سیر همدان به دلیل خاصیت های پزشکی که دارد در بین مردم تهران بسیار موثر است که از مهمترین چاشنی های غذایی مردم به حساب می اید. سیر همدان به دلیل طبیعی بودن ان و همچنین خصیت و قوت خاک این استان از بهترین نمونه های سیر سفید در جهان به شمار میرود که بسیاری به دنبال این سیر هستند برای مصرف سالیانه خود . ان را در تهران تهیه می کنند.

فروش سیر صادراتی

قیمت سیر ۹۸

قیمت سیر سالانه متفاوت است و در یک سال اوضاع فروش ان مناسب است و در بعضی از سال ها فروش ان چنگی به دل نمیزتد و بسیار افت میکند و این نیز به دلیل بسنده کردن به یک کشور است و همه میخواهند به یک کشور صادرات نمایند و ان را به دیگر کشور ها معرفی نمیکنند که باعث افت قیمت ان و صادرات نشدن ان میشود.

فروش سیر صادراتی

قیمت بروز سیر

در مواقع صادرات و سفارش های صادراتی به دلیل اینکه سیر به صورت روزانه صادر می شود و تقاضا زیاد تر از عرضه است قیمت سیر بروز می شود و برای خرید باید به صورت روزانه قیمت گرفت و اقدام نمود. این نوسان قیمت به یک مجموعه برای ثبات نیاز دارد که بتوان فروش نمود و با خریداران ان در کشور های مختلف مذاکره نمود که مجموعه ما این امکان را برای شما ایجاد می نماید.

فروش سیر صادراتی

خریدار سیر

خریدار سیر چه کسانی هستند؟ سیر را باید برای فروش کجا عرضه کرد؟ سیر یکی از محصولات مصرفی در کشور است که برای مصرف در انوع فراورده های گوشتی و ترشی ها و چاشنی ها از جمله موارد مصرف بازار داخل است که حجم زیادی از سیر در این موارد مصرف می شود. علاوه بر ان برای صادرات نیز ارسال و صادر می شود که در هر سال متفاوت است و کشور های متغیر هستند.

فروش سیر صادراتی

قیمت سیر تازه ۹۸

قیمت سیر تازه در سال ۹۸ در شروع سال بسیار با قیمت پایین شروع شد و بسیاری بر این باور بودند که صادرات بسیار کم است در این سال ولی با گذشت سه هفته این باور ها در هم شکست و صادرات ان به صورت بسیار جدی شروع شد و قیمت ان روزانه شدت گرفت. سیر تازه به دلیل اینکه برای صادرات باید به صورت کاملا حرفه ای سورت شود و پالت بندی و بارگیری شود هزینه های مختلفی در بر میگیرد که قیمت نهایی ان برای فروش در بازار های جهانی بسیار مناسب است.

فروش سیر صادراتی

امتیاز

5٫0

درحال ارسال

امتیاز شما به مطلب

5
(1 امتیاز)

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مجموعه کشاورزی سودا سه پیاز

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120954655
آدرس کانال: tejaratmosir@
پست الکترونیکی:info@sowdasepiaz.com

درباره ی mohammad

مطلب پیشنهادی

خرید سیر عمده صادراتی سفید و قرمز

خرید سیر عمده صادراتی سفید و قرمز a.karimi سیر دیدگاه‌ها برای خرید سیر عمده صادراتی …