صادرات سیر به روسیه و ترکیه

صادرات سیر به روسیه و ترکیه

a.karimi

سیر صادراتی

دیدگاه‌ها برای صادرات سیر به روسیه و ترکیه بسته هستند
230 بازدید

صادرات سیر به روسیه و ترکیه سالانه از اردیبهشت ماه در کشورمان شروع می شود و استارت می خورد. سیر به دو شکل تازه و خشک در بسته بندی و سورت های مختلف برای این کشور ها به صورت عمده صادر می شود.

صادرات سیر به روسیه و دیگر کشور های اروپایی در مجموعه سودا سه پیاز انجام می شود. کشور روسیه یکی از بزرگترین تولید کنندگان سیر در جهان است ولی به دلیل اینکه از صادرکننگان این حوزه نیز است سالانه حجم زیادی سیر وارد می کند. سالانه از ایران هزاران تن سیر به کشور های اروپایی صادر می شود که با مناسب تر کردن بسته بندی ها می توان این حجم را بیشتر نیز افزایش داد.

صادرات سیر به روسیه

کشور روسیه

کشور روسیه که به پهناور ترین کشور جهان نیز معروف است. این کشور از نظر جمعیت نهمین کشور در جهان است. کشور روسیه به دلیل سرما های طولانی و یخبندان هایی که در بسیاری از شهر های ان است با توجه به این که از تولیدکنندگان سیر در جهان است. ولی مجبور به واردات سیر در حجم های زیاد می شود.

صادرات سیر به روسیه

صادرات سیر خشک و سیر تازه

سیر در فصول مختلف با توجه به اب و هوا و تغییر فصول به دو شکل تازه و خشک مورد مصرف قرار می گیرد. در کشور ما ایران در فصل بهار و تابستان سیر به صورت تازه برای صادرات بسته بندی و اماده می شود. و فصل پاییز و زمستان موقع صادرات سیر به صورت خشک است. هر دو مدل سیر ایران جز بهترین نوع سیر در منطقه است که خواهان زیادی در کشور های اروپایی دارد.

صادرات سیر به روسیه

صادرات سیر به ترکیه

کشور ترکیه به دلیل اینکه بین کشور های اسیایی و اروپایی است از لحاظ موقعیت جغرافیایی در منطقه مناسبی قرار دارد. به همین خاطر پلی است مابین کشور های اسیایی و اروپایی و محصولات کشاورزی را از کشور های اسیایی دریافت می کند و بین کشور های اروپایی تقسیم می کند. سالانه صادرات سیر از ایران به ترکیه به صورت تازه و خشک شده انجام می گیرد.

صادرات سیر به روسیه

صادرات سیر به روسیه

صادرات سیر به روسیه از اردیبهشت ماه هر سال شروع می شود. سیر تازه بعد از برداشت به صورت بابرگ, برک های ان جدا می شود ساقه ان به اندازه مشخص زده می شود و در سایز های مختلف بعد از سورت کردن در بسته بندی های ۵ و ۱۰ کیلویی قرار می گیرند و به مقصد روسیه بارگیری می شوند. سیر ایران علاوه بر صادرات ان به روسیه به کشور های دیگری نیز صادر می شود که به ان ها اشاره می کنیم:

  • قزاقستان
  • ترکیه
  • عراق
  • عمان
  • کویت
  • قطر
  • المان
  • و …

سیر صادراتی همان طور که گفته شد چه به صورت خشک شده و چه به صورت تازه باید سورت شود. سورت کردن سیر نیاز به یک مجموعه مناسب با کادر مجرب است که بتوان سیر را در سایز های مناسب و در بسته بندی های مناسب اماده کنند. برای خرید سیر خشک و سیر تازه سورت شده و بابرگ می توانید با گروه کشاورزی سودا سه پیاز در ارتباط باشید.

صادرات سیر به روسیه

منبع: igarlic.ir

امتیاز

5٫0

درحال ارسال

امتیاز شما به مطلب

5
(1 امتیاز)

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مجموعه کشاورزی سودا سه پیاز

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120954655
آدرس کانال: tejaratmosir@
پست الکترونیکی:info@sowdasepiaz.com

درباره ی mohammad

مطلب پیشنهادی

خرید سیر عمده صادراتی سفید و قرمز

خرید سیر عمده صادراتی سفید و قرمز a.karimi سیر دیدگاه‌ها برای خرید سیر عمده صادراتی …