قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / محصولات سلولزی / دستمال كاغذي جعبه اي بهداشتي / فروش دستمال کاغذی با قیمت مناسب

فروش دستمال کاغذی با قیمت مناسب

فروش دستمال کاغذی با قیمت مناسب و کیفیت بالا یکی از هنرهای تولید کنندگان ایرانی به حساب می آید زیرا خریدو فروش دستمال کاغذی با کیفیت عالی و قیمت بالا در معامله سود یک طرفه دارد و خریدار از این نوع معامله رضایت کامل نخواهد داشت .

همه ی خریداران و مشتریان هر نوع صنعتی خواستار محصول خوب با قیمت پائین هستند که صنایع سلولزی نیز از این قضیه مستثنی نمی باشد و چون در معامله همیشه حق را به مشتری می دهند فروشندگلن محترم باید سعی کنند که در کنار استفاده یا سودی که از محصول برداشت می کنند خریداران را نیز از خود راضی نگه دارند.

باید به این امر توجه داشت که این معامله برای دو طرف باید سود آور باشد تابر داد و ستد مداوم با یکدیگر نیز علاقه مند شوند. این نوع خریدو فروش در همه ی صنعت ها بیشتر مورد توجه قرار گرفته وبر چرخه ی صنعت سلولزی و دستمال کاغذی نیز کمک کرده است .

پس خریدو فروش دستمال کاغذی مرغوب با قیمت مناسب و پائین یکی از چرخه های تولید صنعت سلولزی به حساب می آیند .

خریداران و فروشندگان دستمال کاغذی

خریداران و متقاضیان دستمال کاغذی به دو صورت خرید می کنند یکی از آنها خریداران  کلی  و دیگری خریدار جزئی به حساب می آیند .خریداران کلی کسانی هستند که دستمال کاغذی را در طرح ها و رنگ های مختلف و متنوع به طور زیاد وعمده خریداری می کنند و به صورت جزئی و خرده در بازار و یا فروشگاههاپخش می نمایند .

فروشگاهها نیز وظیفه فروش و توزیع محصول را با قیمت متعارف بر عهده دارند و کسانی که خریدار جزئی هستند با مراجعه به این فروشگاهها محصول خود را خریداری می نمایند .

شایان ذکر است که همیشه خرید کلی و عمده نسبت به خریدهای جزئی در هر محصولی سود بالا و به صرفه دارد.

برندهای گوناگون دستمال کاغذی

اگر شما به فروشگاههای متفاوت مراجعه نمائید انواع برند محصولات سلوازی و دستمکال کاغذی را خواهید دید که در طرح هاو رنگ های متفاوت و مدرن به فروش میرسد .

تولید این همه دستمال کاغذی متنوع با نامها و برندهای مشهور به دلیل این است که خریداران دسترسی راحت و آسان به این محصولات داشته باشند ودر انتخاب هر کیفیت مختارهستند از جمله این برندها که نامی پر آوازه در صنعت محصولات بهداشتی و سلولزی دارند به شرح ذیل می باشند …

  • دستمال کاغذی تندیس
  • دستمال کاغذی پاپیا
  • دستمال کاغذی تنو
  • دستمال کاغذی سافتلن
  • دستمال کاغذی نسترن
  • دستمال کاغذی شکوه

تولید کنندگان دستمال کاغذی با هر نام و برندی با لا بودن کیفیت خود به رقابت می پردازند و سعی همگی بر این است که محصول خود را به فروش برساند و از این طریق هم بر چرخه محصولات سلولزی خود کمک کنند و هم بهترین دستمال کاغذی را بدست مصرف کنندگان برسانند.

تنوع درطرح و رنگ دستمال کاغذی

دستمال کاغذی محصولات شیک و بروز هستند و شما هر وقت برای خرید دستماتل به فروشگاه مراجعه می کنید با یه طرح و رنگ متفاوت روبرو می شوید تولید کنندگان برای جلب توجه مشتریان دستمال ها را در طرح ها و رنگ های مختلف و در بسته بندیهای جعبه ای و نایلونی کوچک و بزرگ تولید می کنند .

این تنوع در دستمال با سلیقه مردم رابطه مستقیم دارد .طرح و رنگ دستمال کاغذی که الهام گرفته از طبیعت می باشد یر روحیه افراد تاثیر می گذارد و مردم با سلیقه های متفاوت هر جعبه ای را که بخواهند خریداری می کنند اگر این محصولات به یک رنگ و یک طرحو به صورت تک سایز  تولید می شدند رقابت بین تولید کنندهها معنای نداشت و مصرف کننده ها میل چندانی برای خرید نداشتند.

قیمت دستمال کاغذی و محصولات سلولزی

امروزه قیمت روزانه کالا با روزهای قبل متفاوت می باشد دستمال کاغذی که جزء اقلام ضروری زندگی مردم به حساب می آید نیز ممکن است همین گونه باشد .ولی تولید کنندگان صنایع سلولزی تلاش کرده اند این تفاوت قیمت را به حداقل برسانند تا این کالای ضروری با قیمت خوب و به صرفه به فروش برسد.

اگر شما هم مشتری عمده محصولات سلولزی و دستمال کاغذی مرغوب و با قیمت مناسب هستید ما را در این امر یاری نمائید.

سفارش ها به صورت تناژ قابل قبول است :
محمد عقيلي را ه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09100550355
telephone icon شماره ثابت: ...
fax icon فکس: ...
telegram icon کانال تلگرام: iralinovin@
telegram icon تلگرام مدیر فروش: alinoviniran@
whatsapp icon واتس اپ: 09100550355
instagram icon اینستاگرام: alinovin
twitter icon توئیتر: alinovin
aparat icon آپارات: alinovin
email icon پست الکترونیکی: Medusaceo@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده دستمال کاغذی دلسی

خرید عمده دستمال کاغذی دلسی یکی از سود آورترین خریدهایی است که هم به صرف …

دیدگاهتان را بنویسید