قالب وردپرس افزونه وردپرس

فروش دستمال کاغذی جعبه ای

فروش دستمال کاغذی جعبه ای یکی دیگر از هزاران فروش محصولات سلولزی به حساب می آید و باید گفته شود یکی از پرفروشترین محصولات بهداشتی همین دستمال کاغذی های جعبه ای هستند زیرااولین دلیل فروش بالای این محصول این است که دستمال کاغذی در طرح ها و رنگ های مختلف و زیبا بسته بندی شده اند .

دلیل دوم که شایع ترین آ ن هم به حساب می آید این است که دستمال کاغذی های جعبه ای با تعدادبرگهای متفاوت بسته بندی  می شوند و دربسته های ۱۰۰برگی -۲۰۰برگی- ۳۰۰برگ دربازار عرضه می شوند .

از دیگر مزایای این نوع دستمال کاغذی کاربرد بالای آن در اکثر مکانها می باشد شما در هر مکان یا محل کاری که می روید حتمآ با انواع دستمال کاغذیهای جعبه ای با طرح ها و رنگ های مختلف برخورد خواهید کرد .پس پر فروش ترین دستمال کاغذی دربین انواع دستمال دیگر همین دستمال کاغذی های جعبه ای هستند.

مزیت انواع دستمال کاغذی

بعد از اینکه تولید کننده گان و کارخانجات صنایع سلولزی به فکر تولید دستمال کاغذی افتادند دست به کار جدیدی زدند که این محصول را در اشکال و جعبه های متفاوت عرضه کنند تا شهروندان بنا به مصرف روزانه ی خود حق انتخاب و خرید داشته باشند که هر کدام از این نوع دستمال ها به فراخور نحوه ی استفاده از آن دارای مزیت و هائز اهمیت می باشد .

مثلآ دستمال کاغذی های جعبه ای در هر مکان و مجلسی و محل کاری  کاربرد دارد و دستمال کاغذی های جیبی به راحتی درهر جا می گیرند مث کیف دوشی ویا در جیب و دستمال های اقتصادی در اماکن و مشاغل پر مصرف مورد استفاده قرار میگیرد و هزاران مزیت دیگر که فقط با استفاده مکرر از این محصول میتوان به آن پی برد.

صادرات دستمال کاغذی

امروزه ایران درامر محصولات سلولزی و دستمال کاغذی خود کفا شده است و دارای ذخایر چشمگیر از این محصولات می باشد . ایران نه تنها در امر دستمال کاغذی داخل کشور را پوشش می دهد بلکه برخی از کشورهای همسایه از دستمال کاغذی های ایرانی استفاده می کنند.

این محصولات در خارج از کشور نیز اهمیت خاصی برخوردارند. صادرات دستمال کاغذی به کشورهای همسایه مانند عراق – قطرو ترکمنستان و غیره برای تولید کنندگان ایرانی افختار بزرگی است که می تواند برای کشور ارز آور باشد .

استفاده مکرر از دستمال کاغذی و صادرات آن به خارج از کشور نشان از کیفیت بالای محصولات بهداشتی و دستمال کاغذی ایرانی به حساب می آید که با کمک دولت صادرات کحصولات سلولزی بیشتر خواهد شد و ما می توانیم به راحتی کشورهای همسایه را نیز در امر محصولات بهداشتی و یکبارمصرف پوشش دهیم .

صنایع سلولزی و دستمال کاغذی در خدمت بهداشت خانواده

صنایع سلولزی با تولید انواع دستمال کاغذی و انواع پوشک های بچه گانه و زنانه کمک بزرگی به یهداشت خانواده ها کرده است . این محصولات امروزه برای خود جای ویژه ای را در بین خانه ها و سبد های خرید خانوارباز کرده اند به گونه ای که اگر این محصولات سلولزی از زندگی مردم حذف شوند زندگی اکثر شهروندان دچار اختلال  شدید خواهد شد.

در گذشته های دور که خبری از محصولات سلولزی و دستمال کاغذی نبود اکثر بیماری های پوستی و بیماریهای مسری دربین مردم شایع بود و مردم از این موضوع رنج می بردند . با پیشرفت تکنولوژی دیگر از انواع مشکلات پوستی خبری نیست و مردم برای زندگی بهتر و آسانتر و بهداشتی تر از انواع محصولات سلولزی و دستمال کاغذی استفادهای زیادی می کنند و از کمک های صنایع سلولزی در امر بهداشت بهره می برند.

قیمت مناسب دستمال کاغذی

بعضی از کارخانجات و تولید کنند گان به فراخور کیفیتی که محصولاتشان دارد قیمت گذاری می کنند و هر چه کیفیت بالاتر باشد قیمت را نیز فراتر می برند ولی ما محصولات خود را با کیفیت عالی و با قیمت متناسب و ارزان در اختیار شما قرار می دهیم .

ملاک ما در امر خرید و فروش دستمال کاغذی این است که خریداران محترم از خرید خود در امر کیفیت و قیمت محصول راضی و خشنود باشند و به خرید مکرر خود با ما ادامه دهند .

سفارش ها به صورت تناژ قابل قبول است :
محمد عقيلي را ه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09100550355
telephone icon شماره ثابت: ...
fax icon فکس: ...
telegram icon کانال تلگرام: iralinovin@
telegram icon تلگرام مدیر فروش: alinoviniran@
whatsapp icon واتس اپ: 09100550355
instagram icon اینستاگرام: alinovin
twitter icon توئیتر: alinovin
aparat icon آپارات: alinovin
email icon پست الکترونیکی: Medusaceo@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده دستمال کاغذی دلسی

خرید عمده دستمال کاغذی دلسی یکی از سود آورترین خریدهایی است که هم به صرف …

دیدگاهتان را بنویسید