قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / محصولات سلولزی / دستمال كاغذي جعبه اي بهداشتي / فروش دستمال کاغذی جیبی ارزان

فروش دستمال کاغذی جیبی ارزان

فروش دستمال کاغذی جیبی یکی از فروشهای ویژه است که به سلیقه ی مشتری اهمیت داده و به آن ارزش قائل شده است . دستمال کاغذی جیبی محصول بسیار شیک و پر مصرف است که همیشه خانه های با سلیقه و ایرانی یه همراه دارند و مواردی مانند پاک کردن آرایش یا پاک کردن دست و صورت نوزادان استفاده می کنند که ب دلیل کوچک بودن محصول به راحتی در جیب یا کیف جا می گیرد و به دلیل داشتن نایلونی مناسب ودر خور , از ورود میکروب به درون آن جلوگیری شده است .

شما می توانید براحتی این محصول را در هر مرکز خرید ,خریداری کنیدویا حتی این دستمال به دلیل بهداشتی بودن در کنار لوازم آرایشی در داروخانه ها نیز به فروش میرسد.نکته جالب د رمورد این محصول اینکه این دستمال کاغذی بدلیل اینکه بیشتر مادران برای نوزادان از این دستمال کاغذی جیبی استفاده می کنند دارای کیفیت عالی و مناسب با پوست بدن ونرمی و لطافت در این محصول نسبت به دیگر مصولات مشاهده می کنید.

بسته بندی دستمال کاغذی

در بسته بندی محصولات سلولزی و دستمال کاغذی مشاهده میشود که هم از جعبه استفاده شده وهم از نایلون .شما هیچ دستمال کاغذی را نخواهید یافت که بدون بسته بندی به فروش برسد در مرحله اول این بسته بندی ها از ورودهر گونه آلودگی به درون محصول جلوگیری می کند و موقعه بارگیری و حملو نقل به راحتی صورت می گیردو جلوگیری از خرابی واز بین رفتن شکل ظاهری دستمال کاغذی می شود .

باید گفت که بسته بندی محصول نوعی معرفی و تبلیغ محصول به حساب می آید وفروشنده در مورد محصول مورد نظر توضیحات مختصری می دهد مانند تاریخ تولید –قیمت محصول –داشتن استاندارد و نام محصول و انواع مختلف … و مصرف کننده صاحب اختیار است هر دستمالی که مناسب با شرایط خود میداند را خریداری کند.وشایان ذکر است که این بسته بندی ها با طرحهای زیبا و متنوع آرامش را به خانه های شما ارمغان می آورد.

معرفی نمونه های دستمال کاغذی

امروزه تنوع محصولات به جایی رسیده که در خرید هر محصول شما می توانید بهترین و پیشرفته ترین و اقتصادی ترین آن را انتخاب کنید و محصولی را بخرید که متناسب با شرایط شما باشد . دستمال کاغذی نیز از این قضیه مستثنی نمی باشد .مثلآ اگر دستمال برای منزل می خواهید می توانید از دستمال های جعبه ای با تعداد برگهای مختلف و زیبا خریداری کنید یا اگر دستمالی برای محل  کارتان باشد مانند رستوران ها که مصرف زیادی دارند از دستمال های فله ای یا کیلویی بهره بگیرید یا اینکه درون اتومبیل می توانید از دستمال های جعبه ای کوچک استفاده کنید .ما به جند نمونه از دستمال ها اشاره می کنیم

  • دستمال کاغذی ۳۰۰ برگ
  • دستمال کاغذی ۲۰۰ برگ
  • دستمال کاغذی ۱۰۰ برگ
  • دستمال کاغذی چهار قلو
  • دستمال کاغذی دو قلو
  • دستمال کاغذی فلکسی
  • دستمال کاغذی حوله ای

خرید مستقیم یا غیرمستقیم دستمال کاغذی

همیشه حق را با ید به مشتری داد شما می توانید خرید کلی خود رابه صورت مستقیم از کارخانه یا غیر مستقیم از طریق اینترنت انجام دهید هر کدام از این خریدها مزیت هایو معایبی دارد که مشتری صاحب اختیار است تا انتخاب کند و ما به شما خرید اینتذنتی را توصیه می کنیم چرا که برای شما از چند لحاظ به صرفه است و باعث سود آوری بیشتر برای مصرف کننده میشود وحتی خطرات رفت و آمد راه نیز به شما کمک می کند.

امروزه با یشرفت تکنولوژی شما به راحتی می توانید محصول مورد دل خواهتان را با اینترنت در گوشی یا رایانه پیدا کنید و دستمال کاغذی مورد نظر خود را برگزیده تا برای شما در مکان مشخص فرستاده شود .باید گفته شود که همیشه بهترین خرید , خریدی است که با مخاطره همراه نباشد.

مطلب پیشنهادی

خرید عمده دستمال کاغذی دلسی

خرید عمده دستمال کاغذی دلسی یکی از سود آورترین خریدهایی است که هم به صرف …

دیدگاهتان را بنویسید