فروش دستمال کاغذی پنبه ریز

فروش دستمال کاغذی پنبه ریز یکی از پر فروش ترین محصولات سلولزی به شمار می آید .پنبه ریز نه تنها تولید کننده ی انواع دستمال کاغذی می باشد, تولید کننده ی انواع محصولات سلولزی دیگر نیز می باشد مانندپوشاک نوزادان که این روزها نیمی از بازار را در دست دارد.

این برند علاوه بر فعالیت پر فروشی که در داخل کشور دارد محصولات خود رابه خارج از کشور نیز صادر میکند. این فعالیتها نشان از این مسئله دارند که ما درامر تولید محصولات سلولزی و دستمال کاغذی خود کفا هستیم و کشورهای دیگر احتیاج به محصولات ما دارند.پس پنبه ریز باردیگر نام کشور ما را در عرصه ی رقابت نمایان کرده و افتخاری دیگر را به وجود آورده .

شایان ذکر است که دستمال کاغذی پنبه ریز از نظر کیفیت جزء محصولات نمونه است و با برند های معروف در رقابت می باشد.

انواع محصولات پنبه ریز

آیا می دانید پنبه ریز در زمینه سلولزی و بهداشتی دارای تنوع بسیار زیادی است مانند انواع دستمال کاغذی با تعدادهای متفتوت یا پوشاک بچه در اندازه های کوچک و بزرگ و اگر درهر فروشگاه یا مرکز خرید قدم بزنید دستمال مرطوب های مختلف و در بسته بندی های شیک و زیبا در قفسه ی آن قروشگاه می بینید.

این محصولات همگی به نوعی به کمک شهروندان آمده اند تا علاوه بر اینکه بهداشت را به آن ها هدیه می دهد به نوعی مکم به سهل و آسان شدن زندگی می کند ولی در هر محصول که کیفیت بالاست باید قیمت را نیز کنترل کرد.

 

کمک محصولات بهداشتی و دستمال کاغذی به جامعه

در گذشته به جای دستمال کاغذی از دستمال های دائمی و حوله ای استفاده می شد که به علت استفاده مشترک از آن این دستمالها آلوده به باکتری و قارچ می شدند و باعث بیماریهای مانند آلرژی یا حساسیت یا پوستی در انسانها می شدندکه هیچ شخصی نمی دانست که این بیماری ممکن است از حوله یا دستمال مشترک باشدو علت ر در جای دیگر جستجو می کردند.

این محصولات با شستشوی مکررکیفیت اولیه خود را از دست می دادندو زبر و خشن می شدندو حتی در گذشته به جای پوشاک از دستمالهایی استفاده می شد که باعث اذیت و آزار پوست نوزادان میشد وممکن بود باعث زخم شدن بدن نوزاد شود .

ولی امروزه محصولات بهداشتی و دستمال کاغذی یکبار مصرف نفش عمده ای را در بهداشت فردی و خانواده به جا گذاشته که علاوه بر بهداشت فردی دیگر به نوعی به یکی از محصولاتی تبدیل شده که جزء اقلام ضروری و اولیه هی منزلی به حساب می آیدو در گوشه کنار هر خانه یا محل کار دیده میشود ودرون سبد کالای خانوارها جای خود را پیدا کرده است.

شرکت های فعال در امر دستمال کاغذی

به خاطر استفاده بی نهایت این محصول بهداشتی در سطح کشور باعث شده شرکت های زیادی به  تولید دستمال کاغذی روی بیاورندو به نوعی به کمک اقتصاد کشور و رونق تولید را در میان کشورهای خاورمیانه به عرصه نمایش بگذارند .ضمنآ ما به چند نمونه از این شرکت های تولید کننده دستمال کاغذی درذیل اشاره می کنیم.

  • شرکت تولید کننده دستمال کاغذی  پنبه ریز
  • شرکت تولید کننده دستمال کاغذی آویژه
  • شرکت تولید کننده دستمال کاغذی لطیف
  • شرکت تولید کننده دستمال کاغذی سافتلن
  • شرکت تولید کننده دستمال کاغذی مرحبا

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *