فروش روغن موتور صنعتی ۵۰ بشکه ۱۴۰ | روغن سرویس ۵۰ صنعتی

فروش روغن موتور صنعتی ۵۰ بشکه ۱۴۰ | روغن سرویس ۵۰ صنعتی

admin روغن موتور دیدگاه‌ها برای فروش روغن موتور صنعتی ۵۰ بشکه ۱۴۰ | روغن سرویس ۵۰ صنعتی بسته هستند 22 بازدید

فروش روغن موتور صنعتی ۵۰ بصورت فله و یا چلیک و یا بشکه ۲۰۸ لیتری از کارخانه تصفیه روغن موتور تحویل می شود. روغن سرویس ۵۰ صنعتی بعنوان روانکار مصرف زیادی دارد همچنین روغن ۱۰ هیدرولیک فرمان و روغن ۱۰ هیدرولیک معمولی و روغن ۱۰ صنعتی و روغن vg68 و روغن دنده ۱۴۰ با بسته بندی یا بصورت فله با قیمت درب کارخانه تحویل می شود.

کارخانه روغن موتور صنعتی 50

کارخانه روغن موتور صنعتی ۵۰

فروش روغن موتور صنعتی ۵۰ که در کارخانه تصفیه روغن سوخته و پس از بازیافت روغن سوخته تولید می شود . روغن سوخته بازیافتی طی فرایندی خاص تبدیل به روغن پایه تصفیه دوم می شود که روغن پایه تصفیه دوم با افزودن موادی مشخص تبدیل به روغن موتور صنعتی ۵۰ می گردد.
روغن صنعتی ۵۰ یا روغن صنعتی ۱۰ عموما برای فرایند روانکاری در صنعت و یا در برخی از خودروهای با موتور قدیمی نیز استفاده می شود . البته مصرف بیشتر این روغن صنعتی می باشد ولی تغییرات قیمت روغن ها و همچنین کارایی خاصی برخی از موتورهای دیزلی و موتور سیلکت ها قابلیت استفاده از این روغن را برای روانکاری را ایجاد می نماید.

فروش روغن سرویس 50 صنعتی

فروش روغن سرویس ۵۰ صنعتی

فروش روغن موتور صنعتی ۵۰ یا همان روغن سرویس ۵۰ صنعتی با قیمت درب کارخانه تولید و تصفیه روغن موتور انجام می شود . می توان گفت که روغن ۵۰ صنعتی بر اساس خواست مشتری می تواند قابلیت های مختلفی را داشته باشد که در آنالیز محصول با کنترل های آزمایشگاهی پشتیبانی می شود.
اهمیت کار تولید روغن و تصفیه روغن موتور سوخته از چند نظر مورد توجه است . مهم ترین موضوع در فراوری روغن سوخته است که این فرایند کاملا استاندارد انجام می شود و کاملا می بایستی فرایند دما و پخت روغن طی زمان مشخص شده کامل انجام گردد.

فروش روغن 10 صنعتی

فروش روغن ۱۰ صنعتی

فروش روغن موتور صنعتی ۵۰ در مقایسه با فروش روغن ۱۰ صنعتی خیلی تفاوت ندارد زیرا این محصولات بر اساس کاربری متفاوتی که دارند بخشی از نیاز های انواع مصرف کننده گان را در کشور تامین می نمایند و خیلی از مصرف کنندگان بر اساس سفارس معمولا در ماه یک خاور روغن صنعتی مصرف دارند.
در کنار روغن صنعتی که روغن سرویسی نیز نامیده می شود روغن هیدرولیک فرمان بعنوان روغن ۱۰ و روغن دنده ۱۴۰ یا روغن VG-68 بصورت بشکه و یا بصورت فله نیز قابل تامین و تحویل با قیمت درب کارخانه است.

منبع: https://servicenice.ir

[تامین روغن پایه ویرجین و ریسایکل و قیر گریس و روانکار داخلی و صادرات .].
تولیدی بازرگانی روغن نیکان
09129157603
02334224260
nikanOil
nikancarservice@gmail.com

درباره ی mohammad

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع روغن موتور انواع خودرو | خرید بهترین برند روغن موتور

قیمت انواع روغن موتور انواع خودرو | خرید بهترین برند روغن موتور admin روغن موتور …