خريد و فروش عمده انواع پازل و جورچين

فروش عمده انواع پازل

قیمت انواع پازل مكعبي در بازار فروش چگونه است؟ بهترین برند پازل هاي ايراني  در بين توليد كنندگاه اسباب بازي کدام است؟ از کجا می توان بهترین نوع پازل  را با قیمت فروش مناسب پیدا کرد؟

پازل امروزه از پر استفاده ترین محصولات سرگرمي   در ایران می باشد. زیرا با استفاده از این لوازم بیشتر کارها  مانند افزايش دقت بينايي ، افزايش حس لامسه ، تمركز ، تكلم ، افزايش دامنه واژگان و پويايي كودك  را در سریع ترین زمان ممکن  با نتيجه اي رضايت بخش می توان انجام داد.

در بین این پازل هاي  ايراني و خارجي، پازل هاي توليد  ایران به عنوان يك محصولات فكري و با كيفتيت  شناخته شده  است كه يكي از اين محصولات پازل مكعبي مي باشد .

توليد  و  پخش  عمده  انواع  پازل  مكعبي
توليد و پخش عمده انواع پازل مكعبي

پازل مکعبی اشکال یک بازی فکری و آموزشی است که برای رشد فکری و مهارتهای دست کودکان نوپا طراحی شده است.

پازل برای کودکان ، یک بازی هیجان انگیز است.

آنها از دوره نوپایی از بازی با پازل ها و مکعب های پازلی  لذت می برند.

پازل ها به کودکان کمک می کنند تا ذهنی فعال تر داشته  و برای دوران مدرسه آماده تر باشند.

وقتی کودکتان مشغول پازل بازی می شود شما می توانید بهبود پنج مهارت و توانایی اساسی را دراو انتظار داشته باشید:

۱- هماهنگی بیشتر بین چشم و دست

۲- افزایش مهارت حل مسئله

۳- افزایش توجه و تمرکز

۴- تقویت هوش فضایی و تجسمی

۵- افزایش اعتماد به نفس

مشخصات پازل مکعبی اشکال

مکعب های پازلی یکی از ابزار های رایج آموزشی از دیرباز تا کنون است که با استفاده از چوب ، پلاستیک و یا حتی پارچه ساخته می شود .

پازل مکعبی اشکال یک محصول چند منظوره ی آموزشی است که با بررسی مراحل رشد فکری و جسمی کودک طراحی و از بهترین مواد اولیه تهیه شده است . مربی یا والدین می توانند با این محصول بازی های فکری و آموزشی هدف دار متنوعی را طراحی کنند .

یک وجه هر مکعب دارای تصاویری است که به صورت یک پازل سه در سه کامل می شود و در وجه دیگر آن تصاویر مستقلی قرار دارد که کودک می تواند به دلخواه ، آنها را کنار یکدیگر و یا روی هم بچیند . همچنین می توانید همه ی مکعب ها را کنار هم به گونه ای قرار دهید که حفره های آنها به سمت کودک باشد و از او بخواهید که با شکل های مناسب آنها را پر کند . کودک می تواند یک مکعب را به عنوان پایه قرار داده و شکل متناسب با هر مکعب را پیدا کرده و مکعب های دیگر را با توجه به آن آشکال روی یکدیگر بچیند .

مناسب برای کودکان بالای ۱۲ ماه

 

سفارش درخواست خرید

مثلا : دریافت نمایندگی و یا خرید عمده... ( نام کالا مورد نظر شما )

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.