قالب وردپرس افزونه وردپرس

فروش مستقیم پوشک فله

 

نمایندگی فروش پوشک فله درجه یکبرندهای پوشک درجه یکنمایندگی فروش پوشک فله درجه یکاصول استفاده از پوشکنمایندگی فروش پوشک فله درجه یکنمایندگی فروش پوشک فله درجه یک

نمایندگی فروش پوشک فله درجه یک مرحله اولیه مادر شدن بسیار گیج‌کننده است زیرا شما تلاش می‌کنید که بهترین ها را به کودک خود بدهید .
استفاده از پوشک برای دوره‌های طولانی‌تر باعث ایجاد گرما می‌شود ، در حالی برای دوره‌های طولانی‌تر ، باعث می‌شود اوضاع برای والدین آسان‌تر شود . ولی دیر عوض کردن پوشک برای صرفه جویی در پوشک اسیب جدی به کودکتان می زند.

نمایندگی فروش پوشک فله درجه یک

برندهای پوشک درجه یک

امروزه بسیاری از نام‌های تجاری موجود در بازار موجود است ، اما انتخاب مناسب برای کودک شما مهم است . چرا که در اکثر کودکان دیده شده برخی از پوشک ها با پوست کودک سازگار نیستند و چه بسا اسیب جدی به پوست کودک شما می زند بنا بر این باید بهترین مارک را برای کودک خود انتخاب کنید که کمترین حساسیت را به ان داشته باشد.

نمایندگی فروش پوشک فله درجه یک

اصول استفاده از پوشک

تمامی پوشک ها در تماس مستقیم با پوست نوزاد هستند ، بنابراین توصیه می‌شود قبل از استفاده از پوشک بچه احتیاط کنید . در زیر برخی اقدامات احتیاطی برای انجام این کار وجود دارد :

  • پوست کودک را بررسی کنید تا مطمئن شوید که جوش وجود ندارد . برخی از کودکان بسیار حساس هستند و می‌توانند جوش های زیادی ایجاد کنند.
  • از پوشک های سنگین در طول روز دوری کنید . از پوشک برپایه کرم یا پوشک پارچه‌ای استفاده کنید .
  • پوشک بچه را یک‌بار در دو یا سه ساعت تعویض کنید تا از جوش‌ها و عفونت‌ها جلوگیری شود . وقتی بچه‌ها مدفوع می کنند مطمئن شوید که تعویض پوشک را فورا ً انجام می دهید .
  • بعد از برداشتن پوشک ، کودک خود را وادار نکنید که فورا ً پوشک دیگری به تن کند . اجازه دهید که پوست او تنفس کند ، اجازه دهید تا مدتی آزاد باشد .
  • بعد از برداشتن پوشک ، پوست کودک خود را با دستمال یا پارچه تمیز کنید . شما می‌توانید از لوسیون نوزاد ، روغن نارگیل ، مرطوب کننده و پودر بچه استفاده کنید . تمام این لوازم جانبی به حفظ بهداشت خوب کمک می‌کنند .

نمایندگی فروش پوشک فله درجه یک

نمایندگی فروش پوشک فله درجه یک

در ایران انواع پوشک ها با درجه کیفی متفاوت وجود دارد که تشخیص کیفیت ان ممکن است برای شما سخت باشد .
در کشور عزیز مان ایران مراکز فروش پوشک های فله ایی با در جه کیفی بالا و درجه یک وجود دارند که با ارائه خدمات عالی رضایت اکثر مشتریان کسانی که حجم انبوهی از این محصولات را می خواهند را به دست اورده است

خرده فروشان و مادران محترم  با عرض معذرت جهت خرید خرد و جزئی پوشک  و دستمال کاغذی  بهتر است از سایت دیوار و شیپور اقدام به خرید کالا نمایید .

سفارش ها به صورت تناژ قابل قبول است :
را ه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09126521097
email icon
:
محمد عقيلي را ه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09100550355
telephone icon شماره ثابت: ...
fax icon فکس: ...
telegram icon کانال تلگرام: iralinovin2@
telegram icon تلگرام مدیر فروش: alinoviniran@
whatsapp icon واتس اپ: 00989100550355
instagram icon اینستاگرام: alinovin
twitter icon توئیتر: alinovin
aparat icon آپارات: alinovin
email icon پست الکترونیکی: allen.allfa@gmail.com