فروش مكعب روبيك

فروش مكعب روبيك

بسته بندی مکعب روبیک ، اسباب بازی سال 1980 – ایده آل اسباب بازی ، ساخته شده در مجارستان

در اواسط دهه 1970 ، ارنی روبیک در گروه طراحی داخلی آکادمی هنرهای کاربردی و صنایع دستی در بوداپست مشغول به کار شد.  اگرچه به طور گسترده ای گزارش شده است که مکعب به عنوان یک ابزار آموزشی برای کمک به دانش آموزان خود در درک اشیاء سه‌بعدی ساخته شده است ، اما هدف اصلی وی حل مشکل ساختاری حرکت قطعات به طور مستقل بود بدون اینکه تمام مکانیسم از هم جدا شوند. او نفهمید که او یک معما ایجاد کرده است تا اولین باری که مکعب جدید خود را تقلا کرده و سپس سعی در بازگرداندن آن داشت. روبیک در 30 ژانویه 1975 برای “ثبت مکعب جادویی ” ( Bűvös kocka به مجارستانی) برای ثبت اختراع در مجارستان درخواست کرد ، و HU170062 اواخر همان سال اعطا شد.

اولین دسته از آزمایشات Magic Cube در اواخر سال 1977 تولید و در فروشگاه های اسباب بازی بوداپست منتشر شد.سحر و جادو مکعب همراه با قطعات پلاستیکی به هم پیوسته برگزار شد که مانع از جدا شدن پازل بر خلاف آهن ربا در طراحی نیکولز شد. با اجازه ارنوی روبیک ، تاجر تاکر لاکی ، یک تجارب مکعبی را در فوریه 1979 به نمایشگاه اسباب بازی نورنبرگآلمان در تلاش برای محبوب کردن آن برد. این توسط بنیانگذاران هفت شهر تام کرمر مشاهده شد و آنها در سپتامبر 1979 باآزادانه ایده های اسباب بازی ها را امضا کردند تا جادوی مکعب در سراسر جهان منتشر شود.  ایده آل می خواست حداقل یک نام قابل تشخیص برای علامت تجاری. مطمئناً ، این طرح روبیک را مورد توجه قرار داد زیرا جادوی مکعب بعد از مخترع خود در سال 1980 تغییر نام داد. این پازل در ژانویه و فوریه 1980 اولین نمایشگاه بین المللی خود را در نمایشگاه های اسباب بازی های لندن ، پاریس ، نورنبرگ و نیویورک انجام داد. 

پس از اولین نمایشگاه بین المللی ، پیشرفت Cube به سمت قفسه های فروشگاه اسباب بازی های غرب به طور خلاصه متوقف شد تا بتوان آن را با مشخصات ایمنی و بسته بندی غربی تولید کرد. یک مکعب سبک تر تولید شد و Ideal تصمیم به تغییر نام آن گرفت. ” گره گوردیان ” و “اینكا طلا” در نظر گرفته شدند ، اما سرانجام شركت تصمیم گرفت در مورد “مکعب روبیک” ، و اولین دسته در ماه مه 1980 از مجارستان صادر شود.

سفارش درخواست خرید

مثلا : دریافت نمایندگی و یا خرید عمده... ( نام کالا مورد نظر شما )

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.