قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / محصولات سلولزی / خريد و فروش دستمال كاغذي / قیمت دستمال کاغذی فله ای کیلویی 16 هزار تومان

قیمت دستمال کاغذی فله ای کیلویی 16 هزار تومان

قیمت دستمال کاغذی فله ای برای بازار شب عید امسال کیلویی ۱۶ هزار تومان تعیین شده است. این نمونه های دستمال کاغذی بسیار تمیز بوده و بسته بندی های کیسه ای مناسبی دارد که می تواند نظر هر مشتری ای را جلب کند.

قیمت دستمال کاغذی فله ای

بسته بندی دستمال کاغذی فله ای

دستمال کاغذی فله ای بیشتر مورد استفاده تالارهای عروسی، رستوران ها و فست فود ها و آزمایشگاه ها و کلینیک ها است. بسته بندی که این محل ها می پسندند به صورت فله ای است تا در جای دستمال کاغذی بریزند و مورد استفاده قرار دهند. این راه باعث کاهش هزینه ها شده و می تواند در نهایت سود خالص را بیشتر کند.

لازم به ذکر است که دستمال کاغذی فله ای به معنی این نیست که ضایعات باشد. بلکه به دلیل خطا در خط تولید یا کج شدن برگ ها یا به هم خوردن ترتیب آن ها قابل استفاده به صورت جعبه ای نیست. اما کاملا بهداشتی و تمیز است و می تواند در جعبه آن را استفاده کرد.

قیمت دستمال کاغذی فله ای

قیمت دستمال کاغذی فله ای

در حال حاضر با توجه به نزدیک شدن به عید قیمت دستمال کاغذی فله ای هم اندکی افزایش داشته است و حدودا کیلویی ۱۶ هزار تومان به فروش می رسد. با این حال هنوز هم بسیار مقرون به صرفه است و مشتریان زیادی دارد.
اگر محاسبه گر خوبی هستید بهتر است بدانید هر کیلو دستمال کاغذی فله ای حدودا ۲۰۰۰ برگ دستمال کاغذی یک لا می شود. در واقع قیمت دستمال کاغذی فله ای بسیار ارزان است و با این حال کامل قابل مصرف و تمیز است. فروش عمده دستمال کاغذی به صورت مستقیم از کارخانه صورت می گیرد.

قیمت دستمال کاغذی فله ای

نحوه ارسال بار دستمال کاغذی

دستمال کاغذی فله ای در حجم تناژ و به صورت خاوری به تمام نقاط کشور ارسال می شود. البته امکان سفارش های کمتر هم وجود دارد که در این صورت بار مشتری تحویل باربری می شود. در اینجا لازم است نکته ای را عرض کنیم و آن این است که قیمت هر کیلو دستمال کاغذی درجه یک حدود ۲۴ هزار تومان است که با یک حساب سرانگشتی می توان به صرفه بودن استفاده از دستمال کاغذی فله ای را کشف کرد.

 

سفارش ها به صورت تناژ قابل قبول است :
محمد عقيلي را ه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09100550355
telephone icon شماره ثابت: ...
fax icon فکس: ...
telegram icon کانال تلگرام: iralinovin@
telegram icon تلگرام مدیر فروش: alinoviniran@
whatsapp icon واتس اپ: 09100550355
instagram icon اینستاگرام: alinovin
twitter icon توئیتر: alinovin
aparat icon آپارات: alinovin
email icon پست الکترونیکی: Medusaceo@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده دستمال کاغذی دلسی

خرید عمده دستمال کاغذی دلسی یکی از سود آورترین خریدهایی است که هم به صرف …

دیدگاهتان را بنویسید