قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / محصولات سلولزی / خريد و فروش دستمال كاغذي / مرکز توزیع دستمال کاغذی فله ای ارزان در تهران

مرکز توزیع دستمال کاغذی فله ای ارزان در تهران

مرکز توزیع و پخش عمده دستمال کاغذی فله ای ارزان در تهران و در میدان شوش خیابان صاحب جمع قرار دارد. از آن جا که این محل یکی از بهترین مراکز پخش دستمال کاغذی است از سراسر ایران برای خرید عمده به این محل مراجعه می کنند.

دستمال کاغذی فله ای چیست؟

در زمان هایی که درآمد مردم کم می شود تمایل به خرید دستمال کاغذی فله هم بیشتر می شود. از آن جا که مدل از دستمال کاغذی قیمت پایین تری دارد و ارزان است مورد استقبال قشرهای مختلف مردم است. این کار هم باعث صرفه جویی در هزینه های خانوار می شود و هم به خاطر آن که جعبه و پلاستیک کمتری مصرف می شود به پاکی محیط زیست هم کمک می کند. در واقع ارزانترین دستمال کاغذی بازار همین نوع است.

مرکز  توزیع  دستمال  کاغذی

از طرفی وزارت بهداشت گاهی سخت گیری هایی در زمینه دستمال کاغذی فله ای انجام می دهند و مرکز توزیع دستمال کاغذی را پلمپ می کنند. اما اکثر مواقع این امر موقتی است.

مرکز توزیع دستمال کاغذی

یکی از سورس های اصلی توزیع دستمال کاغذی کل کشور شهر تهران است. می توان گفت که حدود ۷۰ درصد پخش دستمال کاغذی ایران در تهران انجام می شود. همانطور که گفته شد در خیابان صاحب جمع تهران به خوبی می توان توزیع کننده های بزرگ را پیدا کرد و خرید عمده داشت.

خیلی از مشتری ها ترجیح می دهند که به صورت غیرحضوری خرید کنند. در واقع مشتریانی که پخشی ها دارند به ندرت برای خرید به تهران می آیند. آن ها بر اساس اعتماد به تاجران قدیمی کار می کنند و برای این امر بعد از واریز مبلغ بار به کمک باربری محصول خود را تحویل می گیرند.

اکثرا زمان تحویل ها ۵ تا ۷ روز طول می کشد. البته اگر حجم سنگین تر باشد این زمان ممکن است تا ۱۰ روز هم طول بکشد. برای خرید عمده دستمال کاغذی حتما با افراد معتبر و قدیمی کار کنید.

سفارش ها به صورت تناژ قابل قبول است :
محمد عقيلي را ه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09100550355
telephone icon شماره ثابت: ...
fax icon فکس: ...
telegram icon کانال تلگرام: iralinovin@
telegram icon تلگرام مدیر فروش: alinoviniran@
whatsapp icon واتس اپ: 09100550355
instagram icon اینستاگرام: alinovin
twitter icon توئیتر: alinovin
aparat icon آپارات: alinovin
email icon پست الکترونیکی: Medusaceo@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید