کارخانه تصفیه روغن سوخته | تولید روغن پایه تصفیه

کارخانه تصفیه روغن سوخته | تولید روغن پایه تصفیه

admin روغن تصفیه دیدگاه‌ها برای کارخانه تصفیه روغن سوخته | تولید روغن پایه تصفیه بسته هستند 501 بازدید

کارخانه تصفیه روغن سوخته اشتهارد و کارخانه تصفیه روغن سوخته اصفهان و کارخانه تصفیه روغن سوخته زنجان و کارخانه تصفیه روغن سوخته مشهد و لیست کارخانه های تصفیه روغن سوخته ایران که کار صادرات روغن پایه تصفیه ریسایکل و همچنین صادرات روغن پایه تصفیه و انواع گریس و روغن صنعتی و روغن موتوری را انجام می دهند می توانید قیمت این محصولات را با قیمت درب کارخانه و یا تحویل در مقصد تحویل گیری نمایید.

کارخانه تصفیه و بازیافت روغن

کارخانه تصفیه و بازیافت روغن

تولید کنندگان روغن پایه ریسایکل که معمولا کارخانه تصفیه روغن سوخته هستند با جمع آوری و خرید انواع روغن سوخته خودرو و وسایل نقلیه و همچنین روغن بازیافتی از شرکت ها و کارخانه های تولیدی را بصورت بشکه ۲۰۸ لیتری فلزی و یا در تانک های ۲۵۰۰۰ لیتری جمع آوری می نماید و پس از انتقال به کارخانه تصفیه روغن فرایند تصفیه روغن سوخته آغاز می گردد.
تصفیه روغن سوخته در کارخانه تصفیه روغن در شهرک های صنعتی کشور انجام می شود. و معمولا تصفیه روغن سوخته با دو روش تقطیری و اسیدی انجام می گردد.
برای بازیافت روغن سوخته می بایستی مواد همچون اسید سولفوریک و خاک به روغن اضافه گردد تا تغییرات لازم جهت روغنی با کیفیت و قابل استفاده برای صنایع و خودروها به دست آید و صادرات کارخانه تصفیه روغن بصورت روغن پایه ریسایکل و انواع روغن های موتوری یا هیدرولیک است.

کارخانه تولید روغن پایه تصفیه

کارخانه تولید روغن پایه تصفیه

تولید روغن پایه از بازیافت روغن سوخته در کارخانه تولید روغن پایه انجام می شود . معمولا روغن پایه با عنوان روغن پایه ریسایکل و روغن پایه ویرجین در بازار خرید و فروش انواع روغن و روانکار شناخته و تعریف شده می باشد .
تولید روغن پایه اولین گام در تولید انواع روانکار ها که مصرف صنعتی و موتوری دارد می شود .بیشتر روغن پایه در پالایشگاههای تصفیه روغن خام استحصال می شود. که البته قیمت بیشتری به نسبت قیمت روغن پایه ریسایکل دارد . کارخانه تولید و بازیافت روغن سوخته با اضافه نمودن افزودنی های های مجاز انواع روغن پایه را به شرح ذیل تولید می نماید.

  • روغن پایه sn150
  • روغن پایه sn200
  • روغن پایه sn500
  • روغن پایه sn 650

تولید روغن پایه برای کشورهایی که دسترسی به منابع زیر زمینی نفت خام را دارند مزیت های بسیار زیادی را فراهم نموده است . از جمله هزینه های تمام شده و فراوری و همچنین فروش انواع روغن ها را در مقایسه با کشورهای دیگر به شدت کاهش داده است .

کارخانه تصفیه و صادرات روغن پایه

کارخانه تصفیه و صادرات روغن پایه

تولید روغن تصفیه و بازیافت انواع روغن های سوخته یکی از صنعت های پاک است که در قرن های اخیری مورد توجه ویژه قرار گرفته است . کارخانه تصفیه روغن بازیافتی مزایای بسیاری از جمله پاکیزگی محیط زیست را بهمراه دارد و البته ارزش اقتصادی و صادراتی نیز باعث ورود ارز و دلار به اقتصاد کشور می شود.
صادرات روغن پایه برای کشورهایی که دسترسی به منابع نفتی ندارند بسیار مورد توجه می باشد و معمولاصادرات روغن پایه بصورت بشکه ۲۰۸ لیتری و یا با فلکسی کانتینر انجام می شود.
معمولا صادرات روغن پایه که در کارخانه تصفیه روغن سوخته استحصال شده و برای کشورهایی که حمل دریایی دارند بسیار با صرفه می باشد که برای حمل دریایی در اغلب موارد از فلکسی استفاده می شود.

[تامین روغن پایه ویرجین و ریسایکل و قیر گریس و روانکار داخلی و صادرات .].
تولیدی بازرگانی روغن نیکان
09129157603
02334224260
nikanOil
nikancarservice@gmail.com

درباره ی mohammad

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع روغن موتور انواع خودرو | خرید بهترین برند روغن موتور

قیمت انواع روغن موتور انواع خودرو | خرید بهترین برند روغن موتور admin روغن موتور …