کارخانه قند زکریا کردستان سقز

کارخانه قند زکریا کردستان سقز

admin

قند زکریا, کارخانه قند

ارسال دیدگاه

کارخانه قند زکریا کردستان سقز تولید و فروش قند شکسته 5 کیلویی زکریا و قیمت قند زکریا سقز اینجاست و کارخانه قند زکریا کردستان نمایندگی قند زکریا اصفهان، شیراز، سقز کردستان و قیمت عمده قند فردوس و زکریا توسط آقای جهان تیغ در مرکز قند ایران انجام میشود.

قند شکسته 5 کیلویی زکریا
قند شکسته 5 کیلویی زکریا

کارخانه قند زکریا کردستان

قند زکریا کردستان در شهرستان سقز در استان کردستان واقع است آدرس کارخانه قند زکریا و سایت قند زکریا و کارخانه قند شکسته زکریا توسط مرکز قند ایران به صورت گسترده توضیح داده می شود.

تولید کارخانه قند زکریا کردستان شامل قند شکسته ۵ کیلویی زکریا و انواع قند شکسته کارتنی و نایلونی زکریا میباشد برای خرید مستقیم قند زکریا از کارخانه می‌توانید از طریق آقای جهانتیغ مدیر فروش قند در این سایت اقدام نمایید.

قند زکریا سقز
قند زکریا سقز

آدرس کارخانه قند زکریا

آدرس کارخانه قند زکریا کردستان همانطور که گفتیم در استان کردستان شهرستان سقز واقع است و تولید این کارخانه شامل قند شکسته زکریا بصورت قند شکسته نایلونی و قند شکسته کارتنی می باشد.

برای ارتباط مستقیم با بخش فروش قند زکریا و قیمت قند شکسته زکریا می توانید با مدیریت فروش قند آقای جهانتیغ مستقیماً در ارتباط باشید و انواع قند های با کیفیت و درجه یک را با قیمت مناسب و بصورت تناژ بالا و عمده خریداری کنید.

لیست قیمت قند و شکر
لیست قیمت قند و شکر

قند شکسته 5 کیلویی زکریا

قند شکسته ۵ کیلویی زکریا یکی از تولیدات مهم و پرطرفدار قند در کارخانجات قند ایران است قند شکسته زکریا از شکر درجه یک با روش پختی و با استفاده از ماشین آلات صنعتی تولید می شود.

قند شکسته ۵ کیلویی زکریا در بسته‌بندی‌های کارتنی و نایلون 5 کیلویی به صورت عمده از طریق مرکز قند ایران عرضه میشود. برای اطلاع از قیمت کارخانه قند زکریا کردستان می توانید لیست قیمت قند زکریا را در قسمت ذیل با کلیک کردن روی عکس جدول قیمت قند ها مشاهده کنید.

قند زکریا سقز

قند زکریا سقز یکی از تولیدات با کیفیت و مرغوب و در صنعت قند ایران است برای خرید مستقیم به زکریا از کارخانه میتوانید انواع قند شکسته کارتنی و نایلونی راه از کارخانه قند زکریا کردستان مستقیم خریداری کنید برای این کار می توانید با آقای جهان تیغ در انتهای این مطلب در ارتباط باشید.

برای خرید و فروش این محصول با ما تماس بگیرید
مدیریت فروش: رضا جهان تیغ
ساعت پاسخگویی: از 9 صبح تا 15 بعد از ظهر
شماره موبايل: 09101724494 – 09120213403
شماره ثابت: 02143850256
تلگرام مديريت فروش: rezajahantighh@
کانال مرکز قند ایران: bazarghand@

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

درباره ی mohammad

مطلب پیشنهادی

قیمت هر کیلو روغن حیوانی اعلا در بازار

قیمت هر کیلو روغن حیوانی اعلا در بازار روغن حيواني ارسال دیدگاه 45 بازدید فهرست …